Ohlasy klientov

Rajnoha Poisťovňa ma označila za podvodníka a nič mi nezaplatila. Údajne rozsah poškodenia nezodpovedal popisovanému priebehu nehodového deja! Nech som robil čokoľvek, nedokázal som to zmeniť. Až keď sa prípadu ujala firma Poistná udalosť s.r.o., tak poisťovňa mi všetko zaplatila (6.623,- eur).
Dokumenty k prípadu:
1 – oznam o odmietnutí poistného plnenia,
2 – stanovisko k odmietnutiu 1,
3 – stanovisko k odmietnutiu 2,
4 – oznam o poskytnutí poistného plnenia,
5 – oznam o poskytnutí poistného plnenia – príloha,
6 – oznam o doplatku,
7 – oznam o doplatku – príloha.
Rastislav Rajnoha, podnikateľ

Marián Geišberg Konečne už aj na Slovensku existuje možnosť získať tak výhodné a komplexné služby. Pri dopravnej nehode sa obraciam na Poistnú udalosť s.r.o. Každému ich odporúčam.
Marián Geišberg, herec a člen Slovenského národného divadla
Leonardi s.r.o. Poisťovňa z nášho auta spravila totálku a na tomto závere zotrvávala aj po našich opakovaných reklamáciach. Až keď prípad začala riešiť spoločnosť Poistná udalosť s.r.o. nastala zmena a poisťovňa v plnej výške preplatila opravu auta, čo bol doplatok niekoľko tisíc eur.
Ing. Lucia Leonardi, konateľ
Mgr. Pavel Vízdal Poisťovňa ma informovala, že na náhradné vozidlo nemám nárok, pričom neakceptovala žiadne argumenty. Zachránila ma spoločnosť Poistná udalosť s.r.o., ktorá mi po dobu opravy „bezplatne“ požičala náhradné vozidlo.
Mgr. Pavel Vízdal, hlavný štátny radca, Ministerstvo zahraničných vecí SR
Richard Szabo Za vznik dopravnej nehody poisťovňa odo mňa ako vinníka nehody požadovala zaplatiť 50% zo škody ktorú zaplatila poškodenému s tým, že ak nezaplatím, tak budú vymáhanie niekoľko tisíc eur riešiť súdnou cestou. Iba vďaka firme Poistná udalosť s.r.o. poisťovňa od vymáhania upustila a ja som nemusel platiť nič.
Richard Szabo, IT konzultant IBM
Dušan Gnot Poisťovňa mi opakovane tvrdila, že na požadovaný doplatok nemám nárok a že pri likvidácii udalosti postupovali správne. Iba vďaka spoločnosti Poistná udalosť s.r.o. mi poisťovňa za haváriu auta doplatila ďalšie tisíce. Ak by prípad neprevzala Poistná udalosť s.r.o. tak o tie peniaze prídem!
Dušan Gnoth, dôchodca
Róbert Majer Skvelá služba pre poškodených! Bezplatné poradenstvo a náhradné vozidlo k tomu. Ak by som to nemal osobne vyskúšané, ani by som tomu neveril. Je to fantastická pomoc, ktorú každý ocení. Poistnú udalosť s.r.o. všetkým odporúčam.
Róbert Majer, riaditeľ asistencie v asistenčnej službe pre motoristov
Ján Koleník Služby spoločnosti Poistná udalosť s.r.o. mám osobne vyskúšané! Preplatenie peňazí v plnej výške, náhradné auto zadarmo a žiadne starosti s poisťovňou. Je to výborná služba a preto túto overenú spoločnosť všetkým odporúčam.
Ján Koleník, herec a člen Slovenského národného divadla
Marián Zwinger Poisťovňa mi odmietla zaplatiť s odôvodnením, že udalosť sa nestala tak, ako opisujem! Nepomohli ani moje viaceré sťažnosti! Až vďaka spoločnosti Poistná udalosť s.r.o. som od poisťovne získal náhradu škody v plnej výške a bolo mi poskytnuté aj náhradné vozidlo.
Marián Zwinger, podnikateľ
Mgr. Jana Hanusková S pomocou firmy Poistná udalosť s.r.o. mi totálnu škodu na mojom vozidle poisťovňa vyplatila z poistky vinníka už na 8 deň po nehode! Do času zakúpenia nového auta mi tiež poskytli náhradné vozidlo. So službami tejto firmy som bola veľmi spokojná.
Mgr. Jana Hanusková, administratívna pracovníčka
Mgr. Martina Reichbauerová Po mojich zlých skúsenostiach s poisťovňami som prekonala počiatočné obavy a na riešenie mojej autonehody som využila služby spoločnosti Poistná udalosť s.r.o. Bola som s nimi nadmieru spokojná a preto sa na túto firmu aj v budúcnosti pri riešení náhrady škody v poisťovni rozhodne obrátim.
Mgr. Martina Reichbauerová, marketing manager Slovenského rozhlasu
Peter Bero Vyskúšal som to na vlastnej koži. Zariadili mi odťah, náhradné vozidlo a ešte aj vybavili náležité plnenie od poisťovne. Nič som za to neplatil a ešte som ušetril aj kopu času. S Poistnou udalosťou s.r.o je to proste paráda.
Peter Bero, podnikateľ
Jaroslav Sloboda S dlhoročným súdnym sporom (6 rokov) voči poisťovni, ktorá nechcela zaplatiť, som nemal vôbec žiadne starosti a vďaka firme Poistná udalosť s.r.o. som získal poistné plnenie v plnej výške. Čo mi na začiatku sľúbili to aj splnili! Dá sa na nich 100% spoľahnúť.
Jaroslav Sloboda, IT špecialista
Tomáš Kriška Náhradné vozidlo a administratívny servis pri riešení náhrady škody cez spoločnosť Poistná udalosť s.r.o. je neskutočná pomoc. K nezaplateniu je však v dnešnej dobe to, že všetko čo sľúbili skutočne aj splnili. Vrelo ich každému na základe vlastnej skúsenosti odporúčam.
Mgr. Tomáš Kriška, kazateľ Bratskej jednoty baptistov v SR
Expres Real Poisťovňa nám nechcela zaplatiť. Spoločnosť Poistná udalosť s.r.o. bola naša posledná nádej a preto sme im prípad zverili. Keď sa nám po 3 rokoch ozvali s tým, že súd sa skončil a poisťovňa doplatila čo sme očakávali, neverili sme vlastným ušiam…
Mgr. Peter Martinkovič, konateľ
Lackovičová Namiesto poškodeného zo mňa poisťovňa spravila vinníka nehody a vzniknutú škodu mi odmietla zaplatiť. Navyše chceli odo mňa preplatiť aj veľkú časť z peňazí, ktoré poisťovňa vyplatila vinníkovi z jeho havarijnej poistky. Až pán Valkovič mi pomohol, ja som platiť nič nemusela a moju škodu mi preplatili.
B. Lackovičová, vedúca Divadelného štúdia Vysokej školy muzických umení
Ladislav Kren Poistnej udalosti s.r.o. ďakujeme nielen za profesionálny servis, ale aj za
ľudský prístup a ochotu pomôcť. Sme im veľmi povďační, že v ťažkej
životnej situácii sme získali ich neoceniteľnú pomoc a že sme skutočne
cítili, že naše blaho je na prvom mieste.
Ladislav Kren s manželkou, dôchodca
Michal Ivák Poisťovňa mi odpočítala amortizáciu v značnej výške. Tvrdila, že ich postup bol správny a na výpočte trvá. Nepomohla ani aktivita autoservisu, ktorý mi auto opravoval a preto som sa obrátil na spoločnosť Poistná udalosť s.r.o. Až potom poisťovňa doplatila všetko, čo predtým z faktúry odpočítala.
Michal Ivák, podnikateľ


NAŠE SLUŽBY

no image Náhradné vozidlo

Požičanie našich náhradných vozidiel poškodeným účastníkom dopravných nehôd ... viac tu

 

no image Poradenstvo a asistencia

Nemáte čas a nervy behať po poisťovniach? Chcete aby poisťovňa poslala peniaze priamo autoservisu? Všetko vybavíme za Vás ... viac tu

 

no image Oprava vozidla a "totálka"

Autorizovaný alebo neautorizovaný servis? Kto opraví Vaše auto rozhodnete Vy ... viac tu

 

no image Právne zastúpenie

Ste rovnocenný partner poisťovne pri uplatňovaní Vášho nároku na náhradu škody ? S nami Vás o nič neukrátia... viac tu