Náhradné vozidlo pri poistnej udalosti môže dostať každý (aj podnikateľ, aj súkromná osoba). Aj pri totálnej škode!

Stali ste sa účastníkom dopravnej nehody, ktorú ste nezavinili? Nedoplácajte na to! Do pozície poškodeného ste sa predsa nedostali vlastnou vinou! Je preto pochopiteľné, že chcete náhradné vozidlo ZADARMO!

Na náhradné vozidlo máte nárok v týchto prípadoch:

 • ste poškodený (podnikateľský subjekt alebo súkromná osoba)
 • vaše poškodené auto sa opravuje v autoservise,
 • poisťovňa rieši poškodenie vášho auta ako totálnu škodu,
 • auto si opravujete svojpomocne (alebo ho neopravujete vôbec).

Náhradné vozidlo vám vieme požičať kedykoľvek počas riešenia Vašej poistnej udalosti:

 • aj vtedy, ak ste škodovú udalosť už sami nahlásili poisťovni,
 • aj vtedy, ak vaše auto už nejaký servis opravuje,
 • aj vtedy, ak sa opravu vášho poškodeného auta rozhodnete riešiť bez nás,
 • aj vtedy, ak sa opravu vášho auta rozhodnete nerealizovať vôbec,
 • aj vtedy, ak máte na vašom aute totálnu škodu.

Neváhajte a požiadajte firmu Poistná udalosť s.r.o. o požičanie náhradného vozidla. Náhradné auto si objednajte telefonicky, emailom alebo cez rezervačný formulár.

Ako je vôbec možné „ZADARMO“ si požičať náhradné vozidlo? Ako to celé uplatňovať z PZP vinníka škodovej udalosti a to ako súčasť nárokov poškodeného na náhradu vzniknutej škody?

Už aj na Slovensku je úplne bežné, že poisťovňa posiela peniaze za opravu vášho poškodeného auta priamo do autoservisu, ktorý vám auto opravuje. Rovnakým spôsobom ako zaplatí poisťovňa autoservisu za opravu, dokáže zaplatiť aj za požičané náhradné vozidlo. Nie je to však také jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Spoločnosť Poistná udalosť s.r.o. už viac ako 10 rokov zabezpečuje poškodeným účastníkom dopravných nehôd nielen náhradné vozidla, ale aj inú, vysoko odbornú pomoc súvisiacu so škodovými udalosťami pri dopravných nehodách. A to prostredníctvom vysoko kvalifikovaných pracovníkov, ktorí sa problematike likvidácie poistných udalostí venujú nepretržite už viac ako 20 rokov. Vieme presne aký zvoliť optimálny postup v tom-ktorom prípade a za akých podmienok musí poisťovňa akceptovať požičanie náhradného vozidla ako súčasť nárokov poškodeného na náhradu vzniknutej škody. Vieme riešiť akýkoľvek problém, ktorý pri požičaní náhradného vozidla môže v poisťovni teoreticky aj prakticky kedykoľvek vzniknúť.

Nenechajte sa preto zlákať lákavými sľubmi pofidérnych „asistenčných“ služieb ktoré sú bez dostatočne kvalifikovaného odborného zázemia, vznikajú a zanikajú ako huby po daždi pričom na mieste dopravnej nehody sa tvária ako najväčší odborníci či bezplatná pomoc motoristom (len preto, aby niekomu za províziu dohodili robotu). Alebo sľubmi nedostatočne kvalifikovaných „lovcov nehôd“, ktorí vás na webe lákajú náhradnými vozidlami zadarmo, resp. ktorí sa za vidinou „biznisu“ zbehnú na miesto dopravnej nehody, poškodeným sľubujú hory-doly, avšak pre povrchné skúsenosti a nedostatočné odborné znalosti danej problematiky spravidla ani poriadne nevedia čo hovoria, pri prvom probléme nie sú schopní reálne pomôcť a preto dajú od celého prípadu ruky preč pričom vás nechajú vo vzniknutej šlamastike samých. Kontaktujte  radšej  kvalifikovaných  a  skutočných  profesionálov  z  firmy  Poistná  udalosť  s.r.o.,  ktorí  majú  vysoké  odborné  renomé,  vždy  presne  vedia  čo  a  ako  treba  urobiť  a  naozaj  aj  splnia,  to  čo  vám  na  začiatku  sľúbia.

Rovnako sa nenechajte zmiasť prípadným tvrdením poisťovní, ktoré sa vám prostredníctvom svojich zamestnancov snažia skomplikovať a odoprieť váš nárok na náhradné vozidlo s cieľom ušetrenia peňazí poisťovne. Poisťovňa sa rovnako ako každá iná spoločnosť snaží o tvorbu zisku. Nie je preto v jej záujme upozorňovať vás na všetky vaše nároky, ktoré pre poisťovňu znamenajú akurát tak ďalšie výdavky. Mýtus poisťovní o tom, že náhradné vozidlo má odstrániť, eventuálne znížiť možný ušlý zisk nie je pravdivý. Tak isto nie je pravdivé ani tvrdenie, že na náhradné vozidlo majú nárok iba poškodení podnikatelia a aj to nie všetci.

Spoločnosť Poistná udalosť s.r.o. vám rada poskytne náhradné vozidlo a k tomu aj profesionálny a fundovaný administratívnoprávny servis a to bez ohľadu na to, či používate vaše poškodené vozidlo na súkromné alebo podnikateľské účely.

Aké náhradné motorové vozidlo vám požičiame?

Požičiame vám náhradné vozidlo rovnakej kategórie ako je vaše poškodené vozidlo. Disponujeme vozidlami všetkých kategórii:

 • nižšia trieda (napr. Suzuki Swift)
 • stredná trieda (napr. Kia ceed)
 • vyššia trieda (napr. Audi A4)
 • luxusné limuzíny (napr. Audi A6)
 • SUV kategória (napr. Toyota RAV4)
 • dodávky malé (napr. Citroen Berlingo)
 • dodávky veľké (napr. Fiat Ducato)
 • prívesné vozíky (napr. Pongratz)

Koľko vás to bude nakoniec stáť?

Zabezpečíme, aby požičanie náhradného vozidla bolo ako súčasť vám poskytnutej náhrady škody. Tým že náhradné vozidlo bude považované za súčasť náhrady škody, cena za jeho požičanie od spoločnosti Poistná udalosť s.r.o. ide v konečnom dôsledku na ťarchu povinne zmluvného poistenia (PZP) vinníka nehody. Požičanie náhradného vozidla teda preplatí poisťovňa, pričom vy ako poškodený v konečnom dôsledku zo svojho znášate iba tie náklady, ktoré by ste ináč aj tak vynaložili na prevádzku svojho auta, ak by nebolo poškodené (napr. pohonné látky a podobne).

Využite ako súčasť náhrady škody naše náhradné vozidlo či iný administratívnoprávny servis spojený s vašimi oprávnenými nárokmi vyplývajúcimi zo škodovej udalosti. BEZPLATNÁ konzultácia je u nás samozrejmosťou. Neváhajte a kontaktujte nás. Môžete tým iba získať. Veď telefonický hovor či e-mailová správa vás predsa nič nestoja.