Potrebujete asistenciu pri nehode?
Potrebujete asistenciu počas riešenia vašej poistnej udalosti v poisťovni?
Potrebujete nejakú inú asistenciu v súvislosti s dopravnou nehodou?

Každý jednotlivec má iné potreby a čo je pre niekoho úplná samozrejmosť, tak pre iného môže byť problém.

Vybavenie poistnej udalosti v poisťovni nie je často ani zďaleka také jednoduché ako sľubujú reklamné kampane a slogany jednotlivých poisťovní. Veľmi ľahko sa dostanete do kolotoča telefonátov, mailov, návštev či iných „papierovačiek“ a časových strát, ktoré s tým súvisia.

Zrazu zisťujete, že s vybavovaním poistnej udalosti ste už stratili kopu času a uzavretie prípadu je stále v nedohľadne. Pomaly, ale iste si uvedomujete, že telefonáty, maily či návštevy poisťovne nič neriešia a že na takéto aktivity ste minuli doslova pár dní dovolenky.

A to ani zďaleka nie je všetko, čo vás to stojí! Ak by vám profesionálny ekonóm spočítal finančné straty, ktoré ste utrpeli v súvislosti so svojpomocným vybavovaním poistnej udalosti v poisťovni, dostanete sa na značnú sumu peňazí. Sú to desiatky, ba až stovky eur, ktoré vám nikto nikdy nepreplatí!

Ešte nepríjemnejšie prekvapenie vás však môže čakať v podobe zistenia, ak vám nebude preplatená menšia či väčšia časť vašej škody.

Pýtate sa kde nastala chyba?
Čo bolo treba ešte spraviť?
Dostali by ste zaplatené viac a rýchlejšie ak by ste postupovali inak?

Venujte sa ďalej svojim záujmom a nepríjemnosti s riešením poistnej udalosti nechajte hneď od začiatku na spoločnosť Poistná udalosť s.r.o. pretože my všetko vybavíme za vás.

Poistné udalosti na rozdiel od vás riešime každý deň a preto presne vieme ako postupovať nielen vo všeobecnej rovine, ale aj v konkrétnom prípade, ktorý sa teraz týka práve vás. Hneď na začiatku prípadu vieme či sa vás týka:

  • amortizácia
  • hrozba krátenia či zamietnutia plnenia za nedodržanie podmienok
  • potreba došetrovania skutkového a právneho stavu
  • hrozba regresu či iného postihu
  • a mnohé ďalšie skutočnosti vyplývajúce z povahy vašej poistnej udalosti

Naši klienti vďaka nám dostávajú od poisťovní takú náhradu škody, na akú majú zo zákona alebo podľa zmluvy nárok. Takmer vždy práve našou zásluhou získajú viac peňazí, než keby si náhradu škody vybavovali sami.

Ušetrite si svoj drahocenný čas, nervy a peniaze. Nechajte vybavenie vašej udalosti renomovanej a profesionálnej spoločnosti. Na základe odborných znalostí a dlhoročných skúseností presne vieme čo treba robiť, aby vám bola škoda nahradená v celom rozsahu a v plnej výške.

Neváhajte a kontaktujte nás ihneď. Pomôžeme vám. BEZPLATNÁ konzultácia je u nás samozrejmosťou. Môžete tým iba získať a telefonický hovor či e-mailová správa vás v zásade nič nestoja.