Rastislav Rajnoha, podnikateľ

Poisťovňa ma označila za podvodníka a nič mi nezaplatila. Údajne rozsah poškodenia nezodpovedal popisovanému priebehu nehodového deja! Nech som robil čokoľvek, nedokázal som to zmeniť. Až keď sa prípadu ujala firma Poistná udalosť s.r.o., tak poisťovňa mi všetko zaplatila (6.623,- eur).
Dokumenty k prípadu:
1 – oznam o odmietnutí poistného plnenia,
2 – stanovisko k odmietnutiu 1,
3 – stanovisko k odmietnutiu 2,
4 – oznam o poskytnutí plnenia,
5 – oznam o poskytnutí plnenia – príloha,
6 – oznam o doplatku plnenia,
7 – oznam o doplatku plnenia – príloha.


Ján Koleník, herec a člen Slovenského národného divadla

Služby spoločnosti Poistná udalosť s.r.o. mám osobne vyskúšané! Preplatenie peňazí v plnej výške, náhradné auto zadarmo a žiadne starosti s poisťovňou. Je to výborná služba a preto túto overenú spoločnosť všetkým odporúčam.


Jaroslav Sloboda, IT špecialista

S dlhoročným súdnym sporom (6 rokov) voči poisťovni, ktorá nechcela zaplatiť, som nemal vôbec žiadne starosti a vďaka firme Poistná udalosť s.r.o. som získal poistné plnenie v plnej výške. Čo mi na začiatku sľúbili to aj splnili! Dá sa na nich 100% spoľahnúť.


Róbert Majer, riaditeľ asistencie v asistenčnej službe pre motoristov

Skvelá služba pre poškodených! Bezplatné poradenstvo a náhradné vozidlo k tomu. Ak by som to nemal osobne vyskúšané, ani by som tomu neveril. Je to fantastická pomoc, ktorú každý ocení. Poistnú udalosť s.r.o. všetkým odporúčam.


Mgr. Jana Hanusková, administratívna pracovníčka

S pomocou firmy Poistná udalosť s.r.o. mi totálnu škodu na mojom vozidle poisťovňa vyplatila z poistky vinníka už na 8 deň po nehode! Do času zakúpenia nového auta mi tiež poskytli náhradné vozidlo. So službami tejto firmy som bola veľmi spokojná.


Ľuboš Vlčko, podnikateľ, Partizánske

Allianz opakovane zamietol naše nároky a v žiadnom prípade nám nechcel škodu zaplatiť. Aj firme Poistná udalosť s.r.o., ktorej sme prípad zverili, dali odmietavé stanoviská a preto sme mali vážne pochybnosti či to vymôcť skutočne dokážu. Plnenie z poisťovne však vymohli. Musím skonštatovať, že tejto firme sa oplatí veriť, pretože dokážu naozaj zázraky.
Dokumenty k prípadu:
1 - oznam o zaplatení 14.602,- Eur


Mgr. Martina Reichbauerová, marketing manager Slovenského rozhlasu

Po mojich zlých skúsenostiach s poisťovňami som prekonala počiatočné obavy a na riešenie mojej autonehody som využila služby spoločnosti Poistná udalosť s.r.o. Bola som s nimi nadmieru spokojná a preto sa na túto firmu aj v budúcnosti pri riešení náhrady škody v poisťovni rozhodne obrátim.


Richard Szabo, IT konzultant IBM

Za vznik dopravnej nehody poisťovňa odo mňa ako vinníka nehody požadovala zaplatiť 50% zo škody ktorú zaplatila poškodenému s tým, že ak nezaplatím, tak budú vymáhanie niekoľko tisíc eur riešiť súdnou cestou. Iba vďaka firme Poistná udalosť s.r.o. poisťovňa od vymáhania upustila a ja som nemusel platiť nič.


 

Marián Geišberg, herec a člen Slovenského národného divadla

Konečne už aj na Slovensku existuje možnosť získať tak výhodné a komplexné služby. Pri dopravnej nehode sa obraciam na Poistnú udalosť s.r.o. Každému ich odporúčam.


Ing. Lucia Leonardi, konateľ

Poisťovňa z nášho auta spravila totálku a na tomto závere zotrvávala aj po našich opakovaných reklamáciach. Až keď prípad začala riešiť spoločnosť Poistná udalosť s.r.o. nastala zmena a poisťovňa v plnej výške preplatila opravu auta, čo bol doplatok niekoľko tisíc eur.


Mgr. Pavel Vízdal, hlavný štátny radca, Ministerstvo zahraničných vecí SR

Poisťovňa ma informovala, že na náhradné vozidlo nemám nárok, pričom neakceptovala žiadne argumenty. Zachránila ma spoločnosť Poistná udalosť s.r.o., ktorá mi po dobu opravy „bezplatne“ požičala náhradné vozidlo.


Dušan Gnoth, dôchodca

Poisťovňa mi opakovane tvrdila, že na požadovaný doplatok nemám nárok a že pri likvidácii udalosti postupovali správne. Iba vďaka spoločnosti Poistná udalosť s.r.o. mi poisťovňa za haváriu auta doplatila ďalšie tisíce. Ak by prípad neprevzala Poistná udalosť s.r.o. tak o tie peniaze prídem!


B. Lackovičová, vedúca Divadelného štúdia Vysokej školy muzických umení

Namiesto poškodeného zo mňa poisťovňa spravila vinníka nehody a vzniknutú škodu mi odmietla zaplatiť. Navyše chceli odo mňa preplatiť aj veľkú časť z peňazí, ktoré poisťovňa vyplatila vinníkovi z jeho havarijnej poistky. Až pán Valkovič mi pomohol, ja som platiť nič nemusela a moju škodu mi preplatili.


Mgr. Peter Martinkovič, konateľ

Poisťovňa nám nechcela zaplatiť. Spoločnosť Poistná udalosť s.r.o. bola naša posledná nádej a preto sme im prípad zverili. Keď sa nám po 3 rokoch ozvali s tým, že súd sa skončil a poisťovňa doplatila čo sme očakávali, neverili sme vlastným ušiam…


Ing. Attila Szerda, Šamorín

Poisťovňa 4x písomne udalosť zamietla a škodu nechcela v žiadnom prípade zaplatiť. Dlho sa vzpierala aj firme Poistná udalosť s.r.o.. Nakoniec ale poisťovňa kapitulovala a všetko v plnej výške doplatila. Nebyť odbornej zdatnosti a vytrvalosti p. Valkoviča, tak z peňazí by som nevidel nič.
Dokumenty k prípadu:
1 - oznam o odmietnutí č.1
2 - oznam o odmietnutí č.2
3 - oznam o odmietnutí č.3
4 - oznam o odmietnutí č.4
5 - oznam o zaplatení poistného plnenia


 

Mgr. Tomáš Kriška, kazateľ Bratskej jednoty baptistov v SR

Náhradné vozidlo a administratívny servis pri riešení náhrady škody cez spoločnosť Poistná udalosť s.r.o. je neskutočná pomoc. K nezaplateniu je však v dnešnej dobe to, že všetko čo sľúbili skutočne aj splnili. Vrelo ich každému na základe vlastnej skúsenosti odporúčam.


Karin Bergmannová, konateľ

Poisťovňa voči nám ako vinníkovi nehody uplatnila postih a v rámci postihu žiadala od nás zaplatiť časť peňazí, ktoré za spôsobenú škodu vyplatila poškodenému. Od regresu poisťovňa nechcela za žiadnych okolností upustiť a iba vďaka firme Poistná udalosť s.r.o. sme nakoniec nemuseli nič platiť.
Dokumenty k prípadu:
1 - oznam o upustení od regresu 3.332,12 Eur


Marián Zwinger, podnikateľ

Poisťovňa mi odmietla zaplatiť s odôvodnením, že udalosť sa nestala tak, ako opisujem! Nepomohli ani moje viaceré sťažnosti! Až vďaka spoločnosti Poistná udalosť s.r.o. som od poisťovne získal náhradu škody v plnej výške a bolo mi poskytnuté aj náhradné vozidlo.


Peter Bero, podnikateľ

Vyskúšal som to na vlastnej koži. Zariadili mi odťah, náhradné vozidlo a ešte aj vybavili náležité plnenie od poisťovne. Nič som za to neplatil a ešte som ušetril aj kopu času. S Poistnou udalosťou s.r.o je to proste paráda.


Ing. Róbert Baláž, obec Pruské

Časť škody nám poisťovňa nepreplatila a nikto, dokonca ani inštitúcie na to určené, nám s tým nevedeli pomôcť. Pomohol nám až p. Valkovič z firmy Poistná udalosť s.r.o. ktorý pomerne promtne vybavil prehodnotenie likvidácie a doplatok plnenia zo strany poisťovne v plnej výške.
Dokumenty k prípadu:
1 - oznam o prehodnotení riešenia škodovej udalosti


Ladislav Kren s manželkou, dôchodca

Poistnej udalosti s.r.o. ďakujeme nielen za profesionálny servis, ale aj za ľudský prístup a ochotu pomôcť. Sme im veľmi povďační, že v ťažkej životnej situácii sme získali ich neoceniteľnú pomoc a že sme skutočne cítili, že naše blaho je na prvom mieste.


Ing. Ladislav Csanda

Poistná udalosť s.r.o. zariadila, že poisťovňa moju poistnú udalosť ukončenú formou totálnej škody prehodnotila a moje auto sa mohlo nakoniec opraviť. Vybavili doplatok rozdielu do plnej ceny opravy a takisto mi vybavili aj zaplatenie ďalších nárokov, ktoré poisťovňa nechcela za žiadnu cenu zaplatiť.
Dokumenty k prípadu:
1 - oznam o doplatku 5.864,71 Eur
2 - oznam o doplatku 448,- Eur


Michal Ivák, podnikateľ

Poisťovňa mi odpočítala amortizáciu v značnej výške. Tvrdila, že ich postup bol správny a na výpočte trvá. Nepomohla ani aktivita autoservisu, ktorý mi auto opravoval a preto som sa obrátil na spoločnosť Poistná udalosť s.r.o. Až potom poisťovňa doplatila všetko, čo predtým z faktúry odpočítala.